• sedf
 • q2
 • q7
 • q8

Ефикасна, Ecnonic, Шема Зелена инсталација за вас

 • Кабелски headend

  Кабелски headend

  Во телевизиски систем на кабел, уред за обработка на разни радио сигналите добиени од антената и програмски сигнали што треба да се пренесе.
 • HFC

  HFC

  HFC обично се состои од три дела: оптички влакна багажникот, коаксијален кабел гранка и кориснички дистрибутивната мрежа.
 • Кабелски модулатор

  Кабелски модулатор

  Функцијата на ТВ модулатор е за моделирање на аудио и видео сигнали до саканата фреквенција бенд.
 • HDMI

  HDMI

  HDMI е целосно дигитален видео и аудио пренос интерфејс, кој може да испрати некомпресирани аудио и видео сигнали.

нашето портфолио

 • 38a0b9231
 • 6396c5b51

за нас

GreenGo беше промовирана во 2012 година, нашиот бизнис е главно во две подрачја: CATV, Headend.The компанија е една од водечките производство на комплетна серија на дигитални и аналогни CATV опрема. Нашите големи деловни сме ОЕМ и ODM на ниска цена 19 "решетката тип и мини модулатор тип за CATV пазарот во целиот свет. Имаме целосен
сет на опрема за тестирање и знаеме условот за квалитет.

Come and play gambling at joycasino.com. The site is very popular with players. Follow the link to joycasino.com and get a welcome bonus of 200 freespins for registration.joycasino.com is your choice in the world of gambling.
Play slot machines for money on the website Vavada Casino. Huge selection of games, fast payouts, good bonuses. Come and learn about all the benefits of playing at the gambling site Vavada.
Любишь азартные игры? Заходи в Jozz казино! Не можшь попасть на сайт? Не беда. Используй актуальное Jozz казино зеркало и играй в азартные игры без ограничений. Jozz казино – лучший азартный ресурс онлайн.

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!