• sedf
 • q2
 • q7
 • q8

Efikas, Ecnonic, Skema Instalimi gjelbër për ju

 • CATV headend

  CATV headend

  Në një sistem televiziv kabllor, një pajisje për përpunimin e sinjaleve radio të ndryshme të marra nga një antenë dhe programit sinjalet që duhet të transmetohet.
 • HFC

  HFC

  HFC zakonisht përbëhet nga tri pjesë: trungu optike fibër, dega bosht të përbashkët kabllor dhe rrjetit të shpërndarjes përdorues.
 • CATV antivibrator

  CATV antivibrator

  Funksioni i modulator TV është të rregulloj audio dhe video sinjale të grupit dëshiruar frekuencave.
 • HDMI

  HDMI

  HDMI është një ndërfaqe plotësisht digital video dhe të shëndoshë të transmetimit, të cilat mund të dërgoni ngjeshur audio dhe video sinjale.

Portfolio ynë

 • 38a0b9231
 • 6396c5b51

Rreth nesh

GreenGo u promovua në vitin 2012, biznesit tonë është kryesisht në dy vargjet: CATV, kompania Headend.The është një prodhim kryesor i seri të plotë të pajisjeve dixhitale dhe analoge CATV. Biznesi ynë i madh janë OEM & ODM në kosto të ulët 19 "tip raft dhe tipit mini modulator për tregun CATV në të gjithë botën. Ne kemi të plotë
sërë pajisjeve të testit dhe ne e dimë kërkesat e cilësisë.

Come and play gambling at joycasino.com. The site is very popular with players. Follow the link to joycasino.com and get a welcome bonus of 200 freespins for registration.joycasino.com is your choice in the world of gambling.
Play slot machines for money on the website Vavada Casino. Huge selection of games, fast payouts, good bonuses. Come and learn about all the benefits of playing at the gambling site Vavada.
Любишь азартные игры? Заходи в Jozz казино! Не можшь попасть на сайт? Не беда. Используй актуальное Jozz казино зеркало и играй в азартные игры без ограничений. Jozz казино – лучший азартный ресурс онлайн.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!