GGE-10ha CATV FTTH Node optike aktive

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 20 - 1000 / Copë
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GGE-10ha AGC Indoor shpërndarjes fibër optike marrës

  Karakteristikat e performancës

  1.Designed për FTTH (Fiber në shtëpi Rrjetit)

  2.High responsivity FG (Filtri) diode pin

  3.RF dhëna më i ulët për -20dBm

  Lineariteti 4.Excelent / jo-Lineariteti, nivelit të lartë të prodhimit

  5.Imported MMIC për nivel të lartë të prodhimit dhe statusit të qëndrueshme të punës

  Lidhës 6.Optical: SC / APC

  7.RF lidhës: F-femër / F mashkull

  8.Equipped me RF mbrojtjen mbrojtje

  9.12V përshtatës pushtet 0.5A

   100_2923 100_2924 IMG_20170113_145048

  Specifikime teknike

  parametrat

  njësi

  GGE-10ha

  Bandwidth

  Mhz

  47 ~ 862

  Optical gjatësi vale punës

  nm

  1550nm

  Opticl Input Fuqia Gama

  dBm

  (0 ~ -20)

  AGC Gama

  dB

  (-8 ~ -20)

  Niveli RF Output

  dBuV

  70

  Optical Humbje Reflection

  dB

  ≥45

  Noise Equivalent Figure

   

  ≤8

  In-Band vendosmëri

  dB

  ± 75

  Humbja Reflection

  dB

  ≥16

  RF Output Impendance

  Ω

  75

  CNR

  dB

  51

  CTB

  dB

  ≥65

  CSO

  dB

  ≥60

  Test Condition

   

  3.80% OMI, -1dBm Optical Pranimi i energjisë

  DC Voltage Input Gama

  VDC

  12

  Temperatura të punës

  ° C

  (-40 ~ +60)

  Humbje të energjisë

  W

  <25

  Dimension (FTTH)

  mm

  110 (L) * 28 (H) * 75 (W)

  paketë

  pc / CTN

  20

  GW

  kg

  4.35


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!