GGE-20EA Series 1550nm Erbium-doped EDFA natyrë 1550nm

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 20 - 1000 / Copë
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GGE-20EA Series 1550nm Erbium-doped EDFA natyrë 1550nm

  Karakteristikat e performancës

  •  Outdoor EDFA ka rast alumini me cilësi të lartë i papërshkueshëm nga uji, me shpërndarje të mirë të ngrohjes, e cila siguron besueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë e lazer pompë.
  •  International lartë JDSU pompë lazer punon me zhurmë të ulët, shtrembërim të ulët, band të gjerë, prodhimit të lartë të energjisë optike.
  •  Importuar me cilësi të lartë amerikan Corning erbium stimuluar fibra, me efikasitetin e konvertimit të lartë të energjisë.
  •  teknologji të avancuar SMT në qark të brendshme, siguron besueshmëri të lartë.
  •  Qëndrueshme prodhimit të energjisë optike qark APC dhe thermoelectric lazer frigorifer kontrollin e temperaturës qark ATC.
  •  Built-in mikrokoordinator qark automatike të monitorimit, monitoron fuqinë optike prodhimit dhe pompë lazer shtetin pune. Dhe 65X17mm ekran gjelbër LCD në panelin e përparmë tregon parametrat e saktë.
  •  ISO SNMP sistemit të menaxhimit të rrjetit.

   5

  Specifikime teknike

  Të dhënat teknike

  GGE-20EAxx

  GGE-20EALxx

  gjatësi vale input

  1540-1560nm

  Gamë të energjisë Input

  -5dBm ~ + 10dBm

  -10dBm ~ + 10dBm

  Fuqia Normal input

  + 3dBm

  prodhimit të energjisë optike

  13 ~ 23dBm

  lidhës optike

  FC / APC & SC / APC FC / PC & SC / PC

  Stabiliteti fuqisë optike

  ± 0.2dB

  Humbja Kthimi (input / output)

  ≥ 45dB

  Pump rrjedhje (input / output)

  ≤ -30dB

  Furnizimi Voltage

  AC90-265V & AC35V ~ 60V

  Konsumi

  <30W

  temperatura e punës

  -5 ℃ ~ + 55 ℃ ose rregulloje

  Lageshtia relative

  Max95%, jo-kondensimit

  temperatura Storage

  -30 ℃ ~ + 70 ℃

  Madhësia net produkt

  290x200x120mm

   Madhësia Paketa produkt

  345x230x160mm

  Pesha neto produkt

  3.5kg

  Pesha paketë produkt

  3.8kg

  peshë kartoni të rëndë

  31kg (8pcs)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!