nyjen GGE-OG2002 FTTB optike fibër optike të komunikimit

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 20 - 1000 / Copë
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  nyjen GGE-OG2002 FTTB RfoG optike fibër optike të komunikimit 

  Karakteristikat e performancës

  1.High performancës AGC FTTB Optical Marresit

  2.Adopt kontrollit mikro-procesor, ekran dixhital dhe kontrollin mbi EQ.ATT.

  3.Excellent dinamike optike AGC, Pin: -9.0dBm ~ + 2dBm, ΔVO: ≤ ± 1. 0dB

  ekran 4.LED për të gjithë parametrat, i përshtatshëm për instalimin dhe debug

  2002

  Specifikime teknike

  PARAMETRAT

  njësi

  vlerë

  SHËNIM

   

   

  Optic Parametrat

  CATV Work gjatësi vale

  (Nm)

  1260 ~ 1620

   

  Responsivity

  (A / W)

  > 0.85

  1310nm

  > 0.9

  1550nm

  Optic AGC Kontrolli Gama

  (DBm)

  -9 ~ + 2

   

  Humbja Reflection optike

  (DB)

  ≥50

   

  Lloji i konektorit

   

  LC / APC

  SC / APC OR FC / APC

   

  RF

  parametrat

   

  Bandwidth e punës

   

  (Mhz)

  47 ~ 862

  CMOG2002 secili port-0

  52 ~ 862

  CMOG2002 secili port-4

  88 ~ 862

  CMOG2002 secili port-6

  mërzi

  (DB)

  ≤ ± 1.0

   

  Niveli i prodhimit

  (DBμV)

  108 ± 1.0

  Pin: -9,0 ~ + 2.0dBm

  AGC Gama

  (DB)

  ≤ ± 1.0

  Pin: -9,0 ~ + 2.0dBm

  Niveli i prodhimit varg rregullueshme

  (DB)

  -20 ~ 0

   

  Shpat Output varg rregullueshme

  (DB)

  -20 ~ 0

   

  humbja Reflection

  (DB)

  ≥14

  47 ~ 862MHz

  Pengesa output

  (Ω)

  75

   

  RF Connector Type

   

  F type Imperial

   

  Parametrat jo-lineare

   

  Test Channal

   

  59CH (PAL-D)

  47-550MHz (analog)

  QAM Digital

  550-862 MHz

  OMI

  (%)

  3.8

   

  CNR

  (DB)

  ≥52

  Pin = -2.0dBm

  CTB

  (DB)

  ≤65

  Vo = 108 dBμV

  CSO

  (DB)

  ≤60

  Vo = 108 dBμV

  HUM

  (DB)

  ≤60

   

  Reverse Parametrat transmetojë

   

  Optic transmetojë wavelenth

  (Nm)

  1310

   

  1550

   

  1590

   

  1610

   

  Laser Lloji

   

  DFB

   

  FP

   

  Parametrat tjera

  prodhimit të energjisë

  (DBm)

  2 ~ 4

   

  Optic Connector Type

   

  LC / APC

  SC / APC OR FC / APC

  Bandwidth RF Work

  (Mhz)

  5 deri 42

  CMOG2002 secili port-4

  5 ~ 65

  CMOG2002 secili port -6

  niveli input

  (DBμV)

  75 ~ 80

   

  rezistencë e plotë input

  (Ω)

  75

   

  Laser kthehet në prag

  (DBmV)

  15

  RF Input

  Laser kthehet në kohë

  (US)

  0,5 ~ 1.0

   

  Laser fikur kohë

  (US)

  0,5 ~ 1.5

   

  Parametrat e përgjithshme

  Furnizimi Voltage

  (V)

  AC (150 ~ 265) V

  AC220

  AC (35 ~ 90) V

  AC60

  Humbje të energjisë

  (W)

  ≤15

   

  Temperatura e punës

  (℃)

  -40 ~ 60

   

  Store Temperatura

  (℃)

  -40 ~ 65

   

  Punojnë lagështia relative

  (%)

  5 deri 59

   

  MEAS

  (Mm)

  215 × 150 × 62

  (W) x (D) x (H)

  pakage

  (Mm)

  5pcs / Ctn

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!